Диспетчерська служба (цілодобово) (04597) 62-8-28

      Абонентський відділ (04597) 62-8-33, (067) 219-84-80

Новини

ПУБЛІЧНІ ДОГОВОРИ ПРИЄДНАННЯ

ПУБЛІЧНІ ДОГОВОРИ ПРИЄДНАННЯ

У відповідності до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» з урахуванням статей 633, 634, 641, 642 Цивільного кодексу України, КП «Ірпіньводоканал» 30 листопада 2021 року на офіційному сайті опубліковані ПУБЛІЧНІ ДОГОВОРИ ПРИЄДНАННЯ, що укладаються з метою надання послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення індивідуальним споживачам, які є:

КП "Ірпіньводоканал " повідомляє, аварійна ситуація на водопровідній мережі в м. Буча по вул. Пушкінська, 72

КП
КП "Ірпіньводоканал " повідомляє, у зв'язку з поривом водопровідної мережі по вул. Пушкінська, 72 в м. Буча, можливо відсутнє водопостачання по вул. Пушкінська.

КП "Ірпіньводоканал " повідомляє, аварійна ситуація на водопровідній мережі в м. Ірпінь по вул. Університетська, 1

КП
КП "Ірпіньводоканал " повідомляє, у зв'язку з поривом водопровідної мережі по вул. Університетська, 1 в м. Ірпінь, можливо відсутнє водопостачання по вул. Університетська.

КП "Ірпіньводоканал " повідомляє, аварійна ситуація на водопровідній мережі в сел Михайлівка-Рубежівка по вул. Київська, 5а

КП
КП "Ірпіньводоканал " повідомляє, у зв'язку з поривом водопровідної мережі сел Михайлівка-Рубежівка по вул. Київська, 5а, можливо відсутнє водопостачання по вул. Київська.