Повідомляємо Вам, про намір проведення зустрічі з громадського обговорення щодо реалізації проєкту «Реконструкція господарсько-побутового колектора з м. Ірпінь від камери гасіння колектору до підключення в колектор м. Києва, вул. Генерала Наумова, вул. Булаховського. Коригування.»
Дата проведення зустрічі 30.05.2024р. об 12:00.
Згідно Рішення Ірпінської міської ради №6/10 від 16.01.2024р. затверджено та введено в дію платні послуги (інша діяльність), які надаються КП "Ірпіньводоканал".