Диспетчерська служба (цілодобово) (04597) 62-8-28

      Абонентський відділ (04597) 62-8-33, (067) 219-84-80

Новини

Запрошення до участі в тендері IRP_WW_8_1 “Закупівля спецтехніки та обладнання: екскаватор-навантажувач

Запрошення до участі  в тендері IRP_WW_8_1 “Закупівля спецтехніки та обладнання: екскаватор-навантажувач

Відновлення об’єктів теплопостачання, водопостачання та водовідведення у місті Ірпінь, Київської області”
"Закупівля спецтехніки та обладнання: екскаватор-навантажувач" IRP_WW_8_1

Repair of heat, water supply and wastewater facilities in Irpin city, Kyiv Region

"Procurement of specialized machinery and equipment: backhoe loader" IRP_WW_8_1

Запрошення до участі в тендері IRP_WW_2 “Проєктування, постачання та будівельно-монтажні роботи з реконструкції трьох КНС в м. Ірпінь (вул. Соборна, 1-а, вул. Гостомельське шосе, 40, вул. Громадянська, 11)

Запрошення до участі  в тендері IRP_WW_2 “Проєктування, постачання та будівельно-монтажні роботи з реконструкції трьох КНС в м. Ірпінь (вул. Соборна, 1-а, вул. Гостомельське шосе, 40, вул. Громадянська, 11)

Запрошення до участі  в тендері IRP_WW_2 “Проєктування, постачання та будівельно-монтажні роботи з реконструкції трьох КНС в м. Ірпінь (вул. Соборна, 1-а, вул. Гостомельське шосе, 40, вул. Громадянська, 11)


Design, supply, construction and installation works for the rehabilitation of three WWPS, Irpin (1-а Soborna St., 40 Hostomelske Shose St., 11 Hromadianska St.)

Запрошення до участі в тендері IRP_WW_7 “Проєктування, постачання та будівельно-монтажні роботи з реконструкції системи водопостачання в селі Михайлівка-Рубежівка та місті Ірпінь, Бучанського району, Київської області (Лот 1 та Лот 2 (опціонально))”

Запрошення до участі  в тендері IRP_WW_7 “Проєктування, постачання та будівельно-монтажні роботи з реконструкції системи водопостачання в селі Михайлівка-Рубежівка та місті Ірпінь, Бучанського району, Київської області (Лот 1 та Лот 2 (опціонально))”

Запрошення до участі в тендері IRP_WW_7 “Проєктування, постачання та будівельно-монтажні роботи з реконструкції системи водопостачання в селі Михайлівка-Рубежівка та місті Ірпінь, Бучанського району, Київської області (Лот 1 та Лот 2 (опціонально))”


Design, supply, construction and installation works for the rehabilitation of the water supply system in
Mykhailivka-Rubezhivka village and Irpin city, Buchanskyi District, Kyiv region (Lot 1 and Lot 2 (optional))

Запрошення до участі в тендері: Відновлення об’єктів теплопостачання, водопостачання та водовідведення у місті Ірпінь, Київської області

Запрошення до участі  в тендері: Відновлення об’єктів теплопостачання, водопостачання та водовідведення у місті Ірпінь, Київської області
Запрошення до участі в тендері: Відновлення об’єктів теплопостачання, водопостачання та водовідведення у місті Ірпінь, Київської області” Проєктування, постачання та будівельно-монтажні роботи з реконструкції каналізаційних труб у місті Ірпінь, Бучанського району, Київської області “Repair of heat, water supply and wastewater facilities in Irpin city, Kyiv Region”Design, Supply and Installation of water sewer pipes in Irpin city, Buchanskyi District, Kyiv region"