Телефон диспетчерської служби (цілодобово)

(04597) 62-8-28

Подати показники лічильника

Подати показники приладів обліку води можна таким чином:


1. Особистий кабінет, де потрібно зареєструватися, вказавши номер особового рахунку і код активації.

2. По телефону.

Контакти для подачі показників лічильників:

Ірпінь

 (04597) 62-833

 (067) 219-84-80

 

 

 

 

 

 Як читати лічильник

 

Якщо Ви встановили собі в квартирі лічильники води, або купили квартиру, в якій водяні лічильники вже встановлені, відповідно у Вас виникає питання, як правильно зняти показання лічильника води, якщо Ви ніколи цього не робили, спочатку визначте, де розташований лічильник холодної води, а де гарячої. На картинці можете подивитися, гарячий — червоний, а холодний — синій. За «стандарту», в квартирі є розводка водопровідних труб робиться так: зверху йде труба гарячої води, а знизу холодної. Відповідно, так само можуть бути розташовані лічильники води. В крайньому випадку, щоб визначити, відкрийте кран гарячої води, і який лічильник запрацює той для гарячої води, а інший відповідно для холодної.

 Як правильно зняти показання лічильника води

На лічильнику є 8 цифр, 3 останні цифри червоні, а 5 цифр чорні. Червоні цифри — це літри, але Вам для зняття показань вони не потрібні, так як знімати показання потрібно в кубах, так як КП «Ірпіньводоканал» літри не враховує, і приймає показання тільки в кубах. Залишаються наступні 5 цифр, ось з них ми й  знімаємо показання.

Слідкуйте за тим , щоб не було витоків — всі крани, змішувачі, бачок унітазу працювали справно, інакше, багато кубів накрутить, і замість економії, заплатите набагато більше. Як перевірити, чи є витік води — закрийте всі крани, і подивіться, крутиться лічильник, якщо ні, то все в порядку.