Диспетчерська служба (цілодобово) (04597) 62-8-28

      Абонентський відділ (04597) 62-8-33, (067) 219-84-80

Подати показники лічильника

                                                                           Шановні споживачі!
Прохання передавати показники в/лічильника 1 раз у місяць з 20-го числа по перед останній робочий день за поточний місяць, через те, що в останній день проводиться закриття місяця і після 5-го числа наступного місяця буде відображено нарахування за попередній період.

Якщо показники будуть внесені на початку місяця, то нарахування згідно з програмою буде показане аж в наступному місяці.
В будинках, які оснащені загальнобудинковими в/лічильниками та квартирними в під'їздах, контролер в кінці місяця знімає фактичні показники. Якщо в/лічильник в помешканні, то у Вас є можливість передавати їх за номером (067) 219-84-80 по Viber або смс по цьому ж телефону або (04597) 62-833 абонентський відділ.
Просимо споживачів ставитись з розумінням до роботи контролерів та надавати доступ до приладів обліку, адже контрольне зняття показників допомагає отримати максимально прозорі та коректні дані для розрахунку.
Якщо з якихось причин вас немає вдома у цей час, самостійно передавайте коректні показники лічильників будь-яким зручним для вас способом.

Подати показники приладів обліку води можна таким чином:

1. Особистий кабінет, де потрібно зареєструватися, вказавши номер особового рахунку і код активації.

2. По телефону  (04597) 62-833 або (067) 219-84-80

3. Telegram: irpen_voda_bot або КП Ірпіньводоканал

 Канал комунікації зі споживачами - чат-бот

   Як читати лічильник

 

Якщо Ви встановили собі в квартирі лічильники води, або купили квартиру, в якій водяні лічильники вже встановлені, відповідно у Вас виникає питання, як правильно зняти показання лічильника води, якщо Ви ніколи цього не робили, спочатку визначте, де розташований лічильник холодної води, а де гарячої. На картинці можете подивитися, гарячий — червоний, а холодний — синій. За «стандарту», в квартирі є розводка водопровідних труб робиться так: зверху йде труба гарячої води, а знизу холодної. Відповідно, так само можуть бути розташовані лічильники води. В крайньому випадку, щоб визначити, відкрийте кран гарячої води, і який лічильник запрацює той для гарячої води, а інший відповідно для холодної.

 Як правильно зняти показання лічильника води

На лічильнику є 8 цифр, 3 останні цифри червоні, а 5 цифр чорні. Червоні цифри — це літри, але Вам для зняття показань вони не потрібні, так як знімати показання потрібно в кубах, так як КП «Ірпіньводоканал» літри не враховує, і приймає показання тільки в кубах. Залишаються наступні 5 цифр, ось з них ми й  знімаємо показання.

Слідкуйте за тим , щоб не було витоків — всі крани, змішувачі, бачок унітазу працювали справно, інакше, багато кубів накрутить, і замість економії, заплатите набагато більше. Як перевірити, чи є витік води — закрийте всі крани, і подивіться, крутиться лічильник, якщо ні, то все в порядку.